KONST / Litografier / Färglitografi 12497289

nr 1249 7289

Bruno Karlsson

(1927-2020), Sverige

Färglitografi, Bruno Karlsson (f. 1927), Sverige. Signerad, numrerad 167/360. Motivet: 35x50 cm

Bruno Karlsson,svensk målare, tecknare och grafiker född 1927, död 2020.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 22 april 2019
kl 19:18:28

22/4 17:42:01 1      Vinnande bud

Bruno Karlsson

Läs mer om Bruno Karlsson